Trabzonspor maçı sonrası Fenerbahçe soyunma odasında yaşananlar ortaya çıktı! ‘Tam 3 saat kilitli kaldılar’

Trendyol Süper Lig’in 30. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Trabzonspor’u 3-2 mağlup etti. Karşılaşma sonrası taraftar sahaya indi. Taraftarlarla oyuncular arasında arbede yaşandı.

SOYUNMA ODASINDA NELER YAŞANDI?

Sporx’te yer alan habere göre Fenerbahçeli futbolcuların ve teknik heyetin, Trabzon’da taraftarların sahaya inmesinin ardından yaşananların detayları ortaya çıktı.

OSAYI KORİDORDA BAYGINLIK GEÇİRDİ

Fenerbahçeli futbolcular soyunma odasında giderken, gergin anlar yaşandı. Koridordaki arbede sırasında kafasını duvara çarpan Bright-Osayi Samuel, kısa süreli baygınlık geçirdi. Dusan Tadic ve Edin Dzeko başta olmak üzere takımın tecrübeli oyuncuları, arkadaşlarını soyunma odasına götürdü.

SAĞLIK EKİBİ KONTROL ETTİ

Kaleci Dominik Livakovic soyunma odasına giderken aldığı darbelerin şokunu yaşadı. Soyunma odasında futbolcular birbirine “Bir şeyin var mı?” diye sordu. Fenerbahçe sağlık ekibi oyuncularla tek tek ilgilendi.

Yabancı oyuncuların yaşadığı şok, teknik direktör İsmail Kartal ve ekibi başta olmak üzere, tüm takımın endişesine sebep oldu. Ayrıca İsmail Kartal’ı en çok üzen konulardan biri de oğlu Emre Kartal’a yapılan şiddet ve darbe oldu.

ALİ KOÇ TELEFONLA ARADI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç olayların ilk anından itibaren hem yöneticileriyle, hem de takım ile sürekli görüşmeler yaptı. Ali Koç, İsmail Kartal ve oyuncularla bire bir telefon konuşmaları yaparak takımı sakinleştirdi ve tebrik etti.

Tüm yaşananlara rağmen hiçbir agresyon gösterilmemesi, sakin kalınıp yetkililerle koordineli ilerlenmesi talimatını verdi.

SOYUNMA ODASININ KAPILARI KİLİTLENDİ

Fenerbahçe’de oyuncu grubu ve teknik heyet; tam 3 saat soyunma odasında kilitli kaldı. Olayları ekranlardan izleyen ve panik yaşayan aileleri de endişe ile oyunculara ulaşmaya çalıştı. Futbolculardan birkaçı çocuklarıyla konuştular.

GÜVENLİK EKİPLERİNE TEŞEKKÜR

Fenerbahçeli futbolcular, sahada yüzlerce kişinin arasında kendilerini koruyan Fenerbahçe güvenlik ekiplerine uçakta teşekkür ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x